O nás


Rodinný Penzion Honzy nabízí příjemné ubytování v novém soukromém penzionu   v klidném prostředí na okraji obce Bavory pod Pálavskými kopci. Nově postavený objekt poskytuje ubytování až pro 24 osob ve čtyřech studiových apartmánech , každý o velikosti 46 m² s vlastním sociálním zařízením a kuchyňským koutem. Apartmány jsou po každém ukončeném ubytování dezinfikovány ozonem, který odstraňuje viry a bakterie.

Pokud jste hledali spojení kterýchkoliv těchto slov: Pálava – penzion – ubytování – rekreace – sport – víno – Bavory, dostali jste se na správné místo.

Samozřejmostí je WiFi připojení k internetu a možnost celoročního parkování u objektu.

 

Nabídka ubytování

Dva studiové apartmány v přízemí: Samostatný apartmán s 1 dvoulůžkem, 2 jednolůžky. Možnost 2 přistýlek + jídelní stůl pro 6 osob. Plně vybavená kuchyňská linka s el. varnou deskou, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, sociální zařízení (sprcha, WC), TV, WiFi, klimatizace. Z jednoho apartmánu je východ na společnou terasu a výhled na vinohrady, z druhého je výhled na Pálavu.  K dispozici pro celý objekt je společná terasa o velikosti 35 m² s posezením pod pergolou.

Dva studiové apartmány v prvním patře: Samostatný apartmán s 1 dvoulůžkem, 2 jednolůžky, Možnost 2 přistýlek + jídelní stůl pro 6 osob. Plně vybavená kuchyňská linka s el. varnou deskou, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba. Sociální zařízení (sprcha, WC). TV, Wi - Fi, klimatizace. Z jednoho apartmánu je výhled na vinohrady a z druhého na Pálavu. K dispozici pro celý objekt je společná terasa o velikosti 35 m² s posezením pod pergolou.

 

Vinný sklep 

Pro večerní posezení  i firemní akce: V suterénu našeho penzionu najdete vinný sklep, kde se kromě prostor pro zrání vína a archivu nachází i příjemné vyhřívané prostory pro posezení u skleničky vína, firemní akce, nebo rodinné oslavy. Kapacita je 24 - 30 osob.

Poptávka rezervace

  Apartmán 1 - přízemí, Pálava (Obsazenost)
  Apartmán 2 - přízemí, vinice (Obsazenost)
  Apartmán 3 - 1. patro, Pálava (Obsazenost)
  Apartmán 4 - 1. patro, vinice (Obsazenost)